Крылова и партнеры  /  Проблеми захисту інтелектуальної власності в Україні

Проблеми захисту інтелектуальної власності в Україні

Статьи регистрация торговых марок, патентный поверенный

З самого свого виникнення захист інтелектуальної власності піддавався критиці, з боку як окремих осіб, так і організацій. Причому критиці піддавалися як самі виняткові права, так і об’єднання їх в єдине поняття.

Вразливим місцем інтелектуальної власності є теорія про те, що ідея приходить в голову тільки комусь одному. Практика показує, що стан науки в певний момент часу може «готувати» відкриття або винахід, яке може бути зроблено різними незалежними людьми приблизно в один і той же час, не знаючи про роботи один одного. У разі застосування поняття «інтелектуальної власності» права і можливість користуватися судовим переслідуванням і грошовими відрахуваннями за цей винахід дістануться лише першого який заявив, що може бути вельми несправедливим. У той же час відомо чимало випадків (наприклад, Попов і Марконі, Тесла і Едісон), коли зафіксоване право захисту інтелектуальної власності було спірним і мало відповідало реальному внеску в винахід людини.

Виступи проти захисту інтелектуальної власності особливо посилилися в 1980 — 1990 роках, з поширенням цифрових технологій та Інтернету. Фонд вільного програмного забезпечення виступає за права користувачів комп’ютерних програм, і проти надмірного, з його позиції, обмеження їх авторськими правами і патентами. Electronic Frontier Foundation бореться проти порушень різних прав і свобод — порушень, пов’язаних, серед іншого, з реалізацією виключних прав захисту інтелектуальної власності, або таких, які здійснюються під її приводом. [уточнити] [3] З 2005 року в Європі з’являються «Піратські партії», які борються проти захисту інтелектуальної власності на загальнополітичному рівні.

За матеріалами: ВікіпедіЯ

посмотреть контакты

КРЫЛОВА И ПАРТНЕРЫ

КОНТАКТЫ