Наші клієнти
Житомирский мясокомбинат Конти Андрушивський маслосирзавод Корпорация 'Артериум' Billa Компания 'Экми'

ключові слова сайту:

- патентування винаходів;
- реєстрація товарного знаку;
- реєстрація торгової марки;
- захист інтелектуальної власності.

Реєстрація доменів в зоні UA

   У сучасному суспільстві такі слова і словосполучення як «веб-сайт», «домен» і «доменне ім я» не викликають нерозуміння. Навпаки, кожна компанія, кожен підприємець вважає за необхідне мати свій власний веб-сайт з власним ім ям (доменним ім ям).
   Домен в зоні UA - це найбільш престижний з існуючих типів доменів. І це неспроста, оскільки саме він виграє у своїх «доменів-конкурентів» за параметрами стислості (тому його легко запам ятати) і статусності (показує, що діяльність власника домену йде успішно).
   Як відомо, однією з умов реєстрації доменного імені в зоні UA є наявність зареєстрованого товарного знаку, словесна частина якого повинна збігатись з бажаним доменним ім ям.
   Ми, як професіонали в області інтелектуальної власності, пропонуємо комплексні послуги з реєстрації товарного знаку та відповідного доменного імені в зоні UA.
   Вся процедура реєстрації (товарний знак + домен) займе всього лише 3 місяці. Не варто відкладати цю процедуру на завтра, адже конкуренти можуть випередити Вас вже сьогодні.