Наші клієнти
Житомирский мясокомбинат Конти Андрушивський маслосирзавод Корпорация 'Артериум' Billa Компания 'Экми'

ключові слова сайту:

- патентування винаходів;
- реєстрація товарного знаку;
- реєстрація торгової марки;
- захист інтелектуальної власності.

Корисна інформація / Порядок реєстрації товарного знаку

Порядок реєстрації товарного знаку 301


Що потрібно для реєстрації товарного знаку?

Для реєстрації товарного знаку необхідна наступна інформація:

- зображення знака
- інформація про Заявника: повне ім'я/назва, адреса з індексом, код ЄДРПОУ (для юр. осіб)
- перелік товарів і послуг відповідно до Міжнародної класифікації товарів і послуг (МКТП), або опис діяльності Заявника


Скільки коштує реєстрація товарного знаку?

Вартість реєстрації товарного знаку ЗАЛЕЖИТЬ ВІД:

- виду знака: словесний/зображувальний або комбінований
- кольорової гами знака: чорно-білий або кольоровий
- кількості класів товарів і послуг
- процедури реєстрації: звичайна, прискорена (8-9 міс.) або прискорена (3-4 міс.)

Вартість реєстрації товарного знаку НЕ ЗАЛЕЖИТЬ ВІД:

- кількості товарів у класах
- кількості символів і зображувальних елементів в знаку

Мінімальна вартість реєстрації товарного знаку з урахуванням всіх офіційних платежів і гонорарів повіреного становить 3035 грн.


Яка тривалість процедури реєстрації товарного знаку?

Існує 3 процедури реєстрації:

- звичайна 12-18 міс.
- прискорена 8-9 міс.
- прискорена 3-4 міс.


Чи потрібно проводити попередній пошук?

Ми наполегливо рекомендуємо проводити попередній пошук перед поданням заявки на товарний знак. За результатами пошуку ми зможемо спрогнозувати можливість реєстрації товарного знаку і порадити, які зміни слід внести до знаку та переліку товарів і послуг для успішної реєстрації товарного знаку.


Який термін дії свідоцтва на товарний знак?

Термін дії свідоцтва на товарний знак - 10 років від дати подання заявки на товарний знак, з можливістю необмеженої кількості продовжень через кожні 10 років.


Обсяг правової охорони визначається наведеним у свідоцтві зображенням товарного знака, а також переліком товарів і послуг, для яких проведена реєстрація товарного знака.

У процесі проведення реєстрації товарного знака визначається їх об єкт. Об єктом товарного знака можуть бути словесні, зображувальні, об ємні та інші позначення або їх комбінації, виконані в будь-якому кольоровому поєднанні. Відносини, що виникають у зв язку з набуттям і здійсненням права власності на товарний знак в Україні, регулюється Законом України «Про охорону прав на знаки для товарів і послуг».

Під час реєстрації товарного знака особлива увага приділяється питанням підвищення ступеня правової охорони товарних знаків. Додатково можна отримати документ про визнання знака добре відомим в Україні.

Також реєстрація товарного знака необхідна для виключення посягань на права власника товарного знаку. Після реєстрації товарний знак може бути використаний на упаковці товарів, у рекламі, друкованих виданнях, на вивісках, під час показу експонатів на виставках і ярмарках, у проспектах, рахунках, на бланках та в іншій документації, пов язаній із введенням зазначених товарів і (або) послуг в господарський оборот. Будь-яке посягання на права власника знака вважається порушенням його прав і тягне за собою відповідальність згідно з чинним законодавством.

Визнання знака добре відомим в Україні дає значні переваги його власнику: по-перше, товарний знак охороняється незалежно від того, подана заявка на реєстрацію товарного знака чи ні, і, по-друге, правова охорона поширюється також на товари і послуги, не пов язані з тими, для яких знак визнано добре відомим, якщо власник вважає, що це шкодить його інтересам.