Захист інтелектуальної власності

https://kip.ua/wp-content/uploads/2019/02/4-1.png

Недостатня увага питанням захисту інтелектуальної власності авторських і суміжних прав, товарних знаків та інших об єктів тягнуть за собою матеріальний і моральний збиток для авторів та власників об єктів інтелектуальної власності.

Питання, пов язані з виплатою авторської винагороди, з висновком авторського та ліцензійного договорів, з використанням товарного знаку без свідоцтва про реєстрацію, постійно виникають у власників або власників об єктів інтелектуальної власності і не завжди вирішуються правильно.


Досить складними бувають відносини роботодавця і творця об єктів інтелектуальної власності, наприклад, таких як службові винаходи, твори мистецтва, створені за трудовим контрактом.

На сьогоднішній день актуальними є питання ведення бізнесу із зарубіжними компаніями. Чи можна починати бізнес, Якщо товарний знак або будь-який інший об єкт інтелектуальної власності зарубіжної компанії не зареєстрований на території України і як бути, Якщо подібний товарний знак уже зареєстрований?

Що робити, Якщо хтось незаконно використовує ваше фірмове найменування, торгову марку, винахід або промисловий зразок?

З цих та інших питань може знадобитися юридична консультація фахівців в області захисту інтелектуальної власності.

Патентні повірені ТОВ “Крилова і партнери” надають юридичні консультації та здійснюють захист об єктів інтеллктуальной власності в судах.

Патентні повірені (Україна, Київ) “Захист інтелектуальної власності”.

подивитися контакти

КОНТАКТИ