Крылова и партнеры  /  Для чого потрібен Патент

Для чого потрібен Патент

Статьи регистрация торговых марок, патентный поверенный

Наявність патенту дає його власникові право забороняти практично будь-яке несанкціоноване використання його інтелектуальної власності іншими особами. Право на легальне використання винаходів, корисних моделей і промислових зразків може бути надано іншим особам лише за умови виплати винагороди патентовласникові (на основі ліцензійного договору або договору поступки патенту). Виняткові права дають патентовласникові можливість не тільки окупити витрати на створення нового рішення, але і отримувати прибуток протягом тривалого часу за рахунок одноосібного контролю певної ринкової ніші. Коли потрібен торговий патент для організації виїзної торгівлі?

Влітку підприємцям стає тісно на своїй торговій точці і виникає бажання виїхати з товаром кудись ще, тобто організувати виїзну торгівлю. В яких випадках приватним підприємцям необхідно придбавати торговий патент для організації виїзної торгівлі? Під виїзною торгівлею розуміється торгівля за межами основного торгового приміщення (магазину або іншої торгової точки) підприємця.

Виїзна торгівля, також як і звичайна торгівля за готівковий розрахунок, підлягає патентуванню.

З 01 січня 2011 року плата за торговий патент на деякі види підприємницької діяльності перейшла із загальнодержавних податків і зборів в розряд місцевих і змінила свою назву. У ст. 267 Податкового кодексу України (далі-ПКУ) вона іменується збором за провадження деяких видів підприємницької діяльності.

посмотреть контакты

КРЫЛОВА И ПАРТНЕРЫ

КОНТАКТЫ