Патентування

https://kip.ua/wp-content/uploads/2019/02/3-1.png

Компанія патентних повірених України “Крилова і партнери” надає спектр послуг з патентування винаходів, корисних моделей і промислових зразків як в Україні і за її межами.

Винахід (корисна модель) – це результат розумової роботи людини в будь-якій сфері технології.

Промисловий зразок – це результат креативної діяльності людини в галузі художнього конструювання.

Для того, щоб отримати патент потрібно пройти процедуру патентування. Після цього Вам буде видано патент документ, який забезпечить Вам унікальне право на використання Вашого винаходу. Час дії патенту на винахід обмежена. Крім винаходи Ви можете виконати патентування корисної моделі або промислового зразка.


https://kip.ua/wp-content/uploads/2019/02/1aa_compressed.jpg
https://kip.ua/wp-content/uploads/2019/02/2aa_compressed.jpg

Якщо Вас цікавить захист форми, малюнка, кольору або їх поєднання, необхідно проводити патентування промислового зразка. В процесі патентування особливу увагу варто приділити естетичним і ергономічним характеристикам промислового виробу. Також з точки зору патентування важливим є зовнішній вигляд виробу. Якщо для Вас важливим є захист істотних ознак об’єкта патентування, які виникають як результат інтелектуальної діяльності, то Вам необхідний патент на винахід і корисну модель. І в цьому випадку необхідно проходити відповідну процедуру патентування. Важливо знати відмінність у патентах на винахід та корисну модель.Патент на винахід діє протягом 20-ти років, а на корисну модель – 10 років. Також необхідно розуміти, що процедури отримання патентів відрізняються.

посмотреть контакты

КРЫЛОВА И ПАРТНЕРЫ

КОНТАКТЫ