Крылова и партнеры  /  Патент - захист ваших інтелектуальних прав

Патент – захист ваших інтелектуальних прав

Статьи регистрация торговых марок, патентный поверенный

Патент на винахід є не що інше, як інструмент бізнесу. Велика частина винахідників, які оформляють на своє ім’я патенти, не мають при цьому потрібних «зв’язків» або фінансової підтримки, тому через деякий час, після того як отримують патент відмовляються від нього, розуміючи, що прибутку патент не приносить.

Винахіднику непотрібно розраховувати на «абстрактних» інвесторів. По-перше, на підприємствах є колективи, які знають толк у своїй справі. Вони займаються розробкою і модернізацією, аналізуючи при цьому всю технічну інформацію, а також переклади патентів на винаходи. По-друге, за умови що ведучий менеджер оцінить по достоїнству вигоду від впровадження винаходу, немає гарантій що індивідуальний винахідник отримає гідну винагороду за використання свого винаходу.

Потрібно пам’ятати, патент на винахід – це своєрідний інструмент в бізнесі. Крім того, що потрібно оплачувати «зі своєї кишені» сам пошук аналогів патентів на винаходи, експертизу патенту, патентом необхідно користуватися грамотно саме з точки зору ведення бізнесу.

посмотреть контакты

КРЫЛОВА И ПАРТНЕРЫ

КОНТАКТЫ