Крылова и партнеры  /  Принципи захист інтелектуальної власності в Україні

Принципи захист інтелектуальної власності в Україні

Статьи регистрация торговых марок, патентный поверенный

З метою попередження порушення прав інтелектуальної власності під час імпорту або експорту об’єктів інтелектуальної власності для власника таких об’єктів дуже важливо встановлення контролю за переміщенням їх через митний кордон України.

Контроль за переміщенням товарів, що містять об’єкти інтелектуальної власності, має право встановлювати Державна митна служба України за умови, що дані товари занесені до реєстру.

Для встановлення контролю необхідно подати в Державну митну службу заяву встановленої форми про внесення об’єкта інтелектуальної власності до реєстру. Заява повинна містити вичерпну інформацію про товар, який містить об’єкти інтелектуальної власності і про його власника. Ця інформація заноситься в комп’ютерну базу даних Державної митної служби, складається відповідний реєстр товарів. Всі митниці мають доступ до цієї інформації з метою ідентифікації товарів, які імпортують або експортують із зареєстрованими в базі даних товарами, які містять об’єкти інтелектуальної власності і таким чином відрізнити контрафактну продукцію від зареєстрованої.

Власник зацікавлений надати якомога більше інформації про товар, який містить об’єкт інтелектуальної власності, щоб при митному контролі можна було відрізнити контрафактну продукцію від зареєстрованої.

Необхідно пам’ятати, що саме власник промислових або авторських прав несе повну відповідальність за вжиття заходів щодо захисту своїх прав і приймає рішення про необхідність здійснення таких заходів на кордоні. Роль митних органів обмежується сприянням у забезпеченні таких прав.

За заявою власника або його представника реєстрація проводиться на шість місяців або на один рік.

посмотреть контакты

КРЫЛОВА И ПАРТНЕРЫ

КОНТАКТЫ