Крылова и партнеры  /  Про передачу прав за ліцензійним договором

Про передачу прав за ліцензійним договором

Статьи регистрация торговых марок, патентный поверенный

Невиняткова ліцензія – надає ліцензіату право використовувати предмет ліцензії на узгоджених умовах і території протягом обумовленого терміну. При цьому ліцензіар (продавець) залишає за собою право використовувати предмет ліцензії і надавати ліцензії іншим особам.

Виняткова ліцензія – надає ліцензіату (покупцеві) право одноосібно використовувати предмет ліцензії на узгоджених умовах і території протягом обумовленого терміну. При цьому на даній території і протягом цього строку ліцензіар не має права використовувати предмет ліцензії і надавати ліцензії іншим особам.

Згідно із законодавством України ліцензійні договори не вимагають обов’язкової реєстрації, а договори про передачу права власності повинні реєструватися в Патентному Відомстві.

Передача прав за договором про передачу прав і за ліцензійним договором здійснюється за винагороду і в цьому сенсі схожа на продаж товару на ринку, причому, як правило, вигідний продаж для обох сторін. При цьому від правильності і старанності оформлення договорів багато в чому залежать не тільки терміни реєстрації в Патентному Відомстві, а й подальші безконфліктні взаємодії сторін. Тому при складанні договорів передачі права інтелектуальної власності та ліцензійних договорів доцільніше співпрацювати з фахівцями в цій галузі.

посмотреть контакты

КРЫЛОВА И ПАРТНЕРЫ

КОНТАКТЫ