Крылова и партнеры  /  Товарні знаки в стародавньому світі

Товарні знаки в стародавньому світі

Статьи регистрация торговых марок, патентный поверенный

Перші товарні знаки почали наносити ще в стародавньому світі, приблизно за 5000 років до нашої ери. При виробництві глиняного посуду на нього наносилися спеціальні позначення, які в даний час можна віднести до товарних знаків. У той час одним з найвідоміших гончарних клейм було фабричне клеймо Fortis, яке користувалося дуже великою популярністю і через це часто піддавалося копіюванню і підробці.

У стародавньому Китаї, в період царювання імператора Хонг-Те посуд, який вироблявся був маркований першими виразними позначеннями. Ці позначення вказували на ім’я правлячого імператора або виробника.

У стародавньому Римі гончарі позначали свої вироби особливими знаками. За такими знаками покупець міг легко відрізнити вироби одних виробників від інших.

Також дуже відомим було римське маркування цегли. Це маркування відрізнялося від маркувань з інших місць великим об’ємом інформації на ній. Маркування римської цегли містило інформацію про дату і матеріал, з якого зроблена цегла. Також виробник ніс відповідальність за будинок, який будувався з такої цегли.

посмотреть контакты

КРЫЛОВА И ПАРТНЕРЫ

КОНТАКТЫ