Крылова и партнеры  /  Торгова марка або знак обслуговування

Торгова марка або знак обслуговування

Статьи регистрация торговых марок, патентный поверенный

Товарний знак, або якщо хочете торгова марка або знак обслуговування – це не що інше, як позначення, яке служить для індивідуалізації послуг або товарів юридичних або фізичних осіб.

Які ж вимоги повинні бути до товарного знаку? Подати заявку для реєстрації товарного знака можуть як і юридичні особи так і фізичні особи, які ведуть підприємницьку діяльність.

Найголовніша вимога до товарного знаку (торгової марки) – це його розпізнавальна риса. Це означає, що якщо споживач, побачить десь даний товарний знак, то він не повинен переплутати його з жодним іншим товарним знаком. Для того щоб при реєстрації не допустити декількох схожих торгових марок, потрібно після відправки заявки проводити державну експертизу, це займе близько року. Але треба враховувати що за подачу заявки і експертизу і зрозуміло за реєстрацію товарного знака (в разі якщо рішення експертизи буде позитивною) сплачується державне мито. Для того щоб гроші не були викинуті на вітер, перед подачею заявки рекомендується провести перевірку торгової марки.

посмотреть контакты

КРЫЛОВА И ПАРТНЕРЫ

КОНТАКТЫ