Крылова и партнеры  /  Як враховувати терміни реєстрації торгових марок

Як враховувати терміни реєстрації торгових марок

Статьи регистрация торговых марок, патентный поверенный

При реєстрації торгової марки, в першу чергу врахуйте терміни реєстрації. В Україні, на поточний момент, при стандартному процесі дана процедура займає від одного до півтора років. Є також прискорені терміни, що прискорює процес до восьми, восьми з половиною місяців, і найкоротші терміни – чотири, чотири з половиною місяців. Зазвичай такий метод застосовується для подальшої реєстрації доменного імені, в українській доменній зоні .UA. Вибір швидкості процесу залежить від ваших фінансових можливостей, наприклад при середніх термінах (8-8.5 місяців) оплату слід проводити тільки через 6 місяців з моменту подачі заявки.

Офіційно, відповідно до Цивільного кодексу України, майнові права на торгову марку починають діяти з дати, наступної за датою подання заявки. Після подачі заявки на реєстрацію, ви можете використовувати свою торгову марку із позначкою ТМ (латинські літери ™), що означає, що дана торгова марка вже була подана на реєстрацію. Якщо ж реєстрація завершена, поряд з торговою маркою слід закріпити значок ®.

При виборі прискореної реєстрації, ви не тільки прискорюєте процес реєстрації, а й можете бути впевненими що ваша марка (товарний знак) вже захищені законом. Але мати на руках тільки заявку, або готове свідоцтво, іноді, буває вирішально. Так що на даний момент ситуація описується “хто перший узяв, того і тапки”.

посмотреть контакты

КРЫЛОВА И ПАРТНЕРЫ

КОНТАКТЫ