Крылова и партнеры  /  Як зареєструвати торгову марку

Як зареєструвати торгову марку

Статьи регистрация торговых марок, патентный поверенный

Як зареєструвати торгову марку

Історія торгової марки почалася в стародавні віки, коли ремісники почали відзначати іменним клеймом свої товари.

У нинішньому світі торгова марка є невід’ємним атрибутом успішної компанії, яка прагне до розвитку, завоювання все більшої частки ринку. Зареєстрована торгова марка дозволяє її власникові не тільки її використовувати, а й передавати права на торгову марку, забороняти її використання.

Порядок реєстрації торгової марки

1. Вибір класу.

Перед початком реєстрації необхідно визначитися для яких видів товарів і/або послуг Ви будете реєструвати свою торгову марку. Всі види товарів і послуг згруповані в 45 класів Міжнародної класифікації товарів і послуг. Важливо правильно визначитися з вибором класів і можливо врахувати не тільки Ваші нинішні види діяльності, а й перспективи розвитку.

2. Попередній пошук.

В реєстрації торгової марки можуть відмовити якщо зареєстрована або подана на реєстрацію така ж або схожа ТМ. Саме тому, щоб не втратити час і гроші на реєстрацію, бажано провести пошук. Стандартні терміни проведення попереднього пошуку 7 робочих днів, є можливість замовлення пошуку за прискореною процедурою за 3 робочих дня.

3. Термін реєстрації торгової марки.

Стандартні терміни реєстрації торгової марки 12-18 місяців. Крім цього існує прискорена реєстрація за 7-9 місяців або за 4-4,5 місяці.

4. Укладення договору.

Після того як Ви визначилися з вибором класу, з термінами проведення пошуку, а також з термінами реєстрації торгової марки, ми з Вами підписуємо договір. Протягом 2 робочих днів ми подаємо заявку на реєстрацію ТМ. З цього моменту – дати подачі заявки діють всі Ваші права. Далі заявка проходить експертизи і якщо немає підстав для відмови, Ви отримуєте свідоцтво про реєстрацію ТМ.

посмотреть контакты

КРЫЛОВА И ПАРТНЕРЫ

КОНТАКТЫ