Крылова и партнеры  /  Як обирати класи при реєстрації товарних знаків

Як обирати класи при реєстрації товарних знаків

Статьи регистрация торговых марок, патентный поверенный

При реєстрації торгової марки/товарного знака, слід визначитися з класами МКТП, які будуть порушені у вашій заявці. Всього представлено 45 класів, які включають 34 товарних класи, і 11 класів за послугами. МКТП – міжнародна класифікація товарів і послуг. Виходячи із заявлених класів буде сформована область правової охорони, для вашої торгової марки/товарного знака. Слід підходити до процесу визначення класів із великою відповідальністю, так як змінити перелік класів після подачі заявки неможливо.

На даний момент існує безліч фірм, що надають послуги щодо спрощення процедури реєстрації торгових марок/товарних знаків. Зазвичай такі фірми займаються наданням консультацій при виборі класів, перевіркою всіх документів, проводять всі процеси самостійно, що мінімізує ймовірність затримок, в зв’язку з помилками оформлення заявки. Вартість даних послуг варіюється, і, звичайно, залежить від результуючої вартості реєстрації торгової марки/торгового знака.

Розглянемо ж більш детально вартість реєстрації. При стандартній процедурі реєстрації, найпростіша, словесна, торгова марка, за один клас обійдеться в 1985 грн. За кожний наступний додатковий клас, слід доплатити 1150 грн. Така ж вартість на комбінований тип марки, за умови стандартного процесу реєстрації (від одного до півтора року).

посмотреть контакты

КРЫЛОВА И ПАРТНЕРЫ

КОНТАКТЫ