Крылова и партнеры  /  Як проходить процедура реєстрації торгової марки?

Як проходить процедура реєстрації торгової марки?

Статьи регистрация торговых марок, патентный поверенный

Якщо ви хочете зареєструвати торгову марку, то ви можете зробити це своїми силами або звернутися до професіоналів в сфері інтелектуальної власності. При реєстрації торгової марки необхідно:

1. Обрати позначення для вашої торгової марки: словесне, графічне або комбіноване.

2. Окреслити послуги і товари, що надаються вами, і віднести їх до певних класів в Міжнародному класифікаторі товарів і послуг.

3. Перевірити обране вами позначення вашої торгової марки на предмет відповідності певним умовам надання правової охорони відповідно до Закону України «Про охорону прав на знаки для товарів і послуг».

4. Скласти заявку про реєстрацію торгової марки, а також підготувати інші необхідні документи.

5. Прикріпити до пакету зібраних документів квитанцію про оплату держ. збору.

6. Подати наявні у вас документи до Українського інституту промислової власності, де в разі правильного оформлення всіх документів вас повідомлять про встановлення дати подачі заявки на реєстрацію торгової марки протягом тижнів.

7. Далі ваша заявка буде вивчатися експертами на предмет відповідності умовам надання правової охорони. Якщо ваше позначення задовольняє всім умовам, ви отримуєте рішення про реєстрацію торгової марки.

8. Після отримання рішення вам слід сплатити мито на видачу свідоцтва і збір за публікацію відомостей про реєстрацію торгової марки і представити докази вашої оплати Українському інституту промислової власності протягом 3-х місяців.

Якщо ви вирішили реєструвати торгову марку самостійно, то радимо вам попередньо ознайомитися з Законом України «Про охорону прав на знаки для товарів і послуг» та Правилами складання та подання заявки на видачу свідоцтва України. Однак слід зауважити, що реєстрація торгової марки процес трудомісткий і вимагає адекватного вирішення виникаючих питань. Ви зіткнетеся з умовами, виконання яких необхідне для отримання правової охорони торгової марки, вам потрібно буде правильно вказати клас товарів і послуг, грамотно оформити вашу заявку і т.п. Тому ми настійно рекомендуємо для найкращого результату звернутися за допомогою до професіоналів, які нададуть якісні послуги з реєстрації торгової марки.

посмотреть контакты

КРЫЛОВА И ПАРТНЕРЫ

КОНТАКТЫ