Реєстрація зазначень походження товарів

https://kip.ua/wp-content/uploads/2019/02/1-1.png

Зазначення походження товарів – один з об єктів промислової власності, котрий досить рідко зустрічається в практиці патентних повірених. 

Оскільки продукція, що супроводжується найменуванням місця походження товару, достовірна і свідчить про те, що товар має особливі властивості, які визначаються природними умовами та/або людськими факторами географічного об єкта, що є місцем його походження.


Якщо Ваша фірма випускає товар з позначеннями, в якій фігурує вказівка про місце походження товару (наприклад, “Миргородська”, “Боржомі” і т.п.), і властивості цього товару безпосередньо пов язані з місцем його походження, то для захисту від недобросовісних конкурентів Вам доцільно отримати свідоцтво на право використання зазначення походження товару. Особливо Якщо товар користується популярністю через свої специфічні властивостей та якості (наприклад, цілюща якість води, майстерність розпису посуду і т.п.).


Фахівці ТОВ “Крилова І ПАРТНЕРИ” виконають весь комплекс робіт, необхідних для отримання свідоцтва на кваліфіковане зазначення походження товарів, включаючи:

  • оформлення та подання заявки у Відомство;
  • юридичний супровід при її розгляді в Відомстві;
  • одержання свідоцтва та продовження строку його дії;
  • оскарження рішення Відомства і захист прав власника свідоцтва в суді.

З повагою, патентні повірені (Україна, Київ) “Реєстрація товарних знаків”.


посмотреть контакты

КРЫЛОВА И ПАРТНЕРЫ

КОНТАКТЫ