Реєстрація товарних знаків в Україні

https://kip.ua/wp-content/uploads/2019/02/1-1.png

Товарний знак, або, як його ще називають, знак для товарів і послуг використовується для позначення товарів (послуг) одного підприємця та відмінності його товарів (послуг), від товарів (послуг) інших підприємців.

В якості товарного знака можуть виступати словесні або образотворчі, об ємні або комбіновані позначення, створені в будь-якій кольоровій гаммі.


Вам потрібно зареєструвати ваш унікальний товарний знак? Зверніться в компанію «Крилова і партнери», і ми візьмемо на себе всі необхідні дії, пов язані з реєстрацією товарного знака:

1. Ми грамотно складемо та подамо заявку на реєстрацію товарного знака, а також оформимо всі належні документи для прийняття рішення про визнання знака добре відомим в Україні.

2. Наша фірма забезпечить юридичний супровід вашої заявки під час розгляду її в Патентному Відомстві.

3. Фахівці нашої компанії здійснять пошук на тотожність і схожість вашого товарного знака з уже зареєстрованими в Україну товарними знаками та знаками, щойно поданими на реєстрацію.

4. Наша компанія повідомить вас про отримання свідоцтва про реєстрацію товарного знака, буде підтримувати його в силі, а після закінчення терміну його дії подбає про його продовження.

5. Ми складемо для вас і зареєструємо ліцензійні договори, договори про передачу права власності.

6. Наші фахівці оформлять для вас всі необхідні документи для міжнародної реєстрації товарного знака.

посмотреть контакты

КРЫЛОВА И ПАРТНЕРЫ

КОНТАКТЫ